fbpx

Dlaczego my?

Rozwiążemy Twoje problemy:

  • Brak czasu
  • Brak zdolności kulinarnych
  • Nie musisz martwić się o kalorie, komponowanie posiłków oraz o makroskładniki
  • Wygoda, otwierasz podgrzewasz i jesz

HashtagDiet Catering to:

1. Ekologia

Jedzenie stworzone z miłością i pasją

6 KROKÓW DO BYCIA EKO


PUDEŁKA

Wszystkie nasze pudełka są szklane. Naczynia są żaroodporne, można je śmiało podgrzewać w piekarniku lub kuchence mikrofalowej. Jak to działa?

Wystarczy, że przy kolejnej dostawie wieczorem wystawisz puste pudełka w miejsce, gdzie dostawca przywozi Twój catering.


Krok: 1 z 6

TORBY

Stawiamy na bawełniane torby. Siatki są wielkokrotnego

użytku.

Krok: 2 z 6

SZTUĆCE

Kompletnie rezygnujemy z dodawania sztućców do pudełek, nawet tych biodegradowalnych. Pamiętaj, żeby zabierać ze sobą komplet swoich sztućców.


Krok: 3 z 6

DOWÓZ

Korzystamy z aplikacji planującej trasy, żeby nasza droga była najbardziej przemyślana. Ograniczamy w ten sposób emisję spalin i zużycie paliwa.

Krok: 4 z 6

MARNOWANIE JEDZENIA

Nasze potrawy przygotowujemy w taki sposób, aby nie marnować żywności. Dlatego zamówienia przyjmujemy minimum dzień wcześniej, aby w Twoim pudełku znalazły się świeże produkty, aby zamówić dokładnie taką ilość, jaką potrzebujemy. Ty nie musisz gotować, robić zakupów, przy okazji nie marnujesz jedzenia.


Krok: 5 z 6

NAKLEJKI NA PUDEŁKA I MENU

W trosce o środowisko zupełnie rezygnujemy z drukowania naklejek na pudełka oraz menu. Wszystkie te informacje będzie można sprawdzić na naszej stronie, a dzień wcześniej dostaniesz swoje menu SMS'em.


Krok: 6 z 6

2. Profesjonalizm. Catering HashtagDiet został stworzony z pasji do zdrowego stylu życia przez dietetyka klinicznego Alicję Kępską HashtagDiet oraz trenera personalnego Mateusza Kępskiego Misterholister.

Nie wiesz jaką dietę i kaloryczność wybrać? Umów się na bezpłatną konsultację z Alicją.


3. Jakość. Oferujemy tylko świeże produkty z codziennych dostaw. Współpracujemy z lokalnymi producentami tak by produkty były zawsze świeże i ze sprawdzonego źródła. Posiadamy wszelkie certyfikaty, które zaświadczają o spełnieniu wszelkich wymaganych przepisami prawa norm, posiadaniu niezbędnych odbiorów, zaświadczeń i pozwoleń, dostosowywaniu produktów i usług do najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, a także wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań.

4. Nowe smaki. Przenosimy jakość restauracyjną do szklanych pojemników. Gotują dla nas kucharze z 4 gwiazdkowego hotelu. Każdego dnia otrzymujesz inne dania. Brak nudy na talerzu pozwala się delektować i wytrwać na diecie. Każdy posiłek jest nie tylko smaczny, ale i syty, co ułatwia świadome i regularne jedzenie – nie czujesz potrzeby podjadania między posiłkami. Dbamy o każdy szczegół, każdy detal. To, jak wyglądają i smakuje nasze jedzenie, jest zasługą doświadczonych szefów kuchni!


Z nami masz kontrolę co i jak jesz.


×
×

Koszyk

Call Now Button