dieta klasyczna

Dieta klasyczna

Dieta z skomponowana głównie z myślą o osobach z insulinoopornością lub cukrzycą. Idealna także, jeśli chcesz zdecydowanie ograniczyć ilość spożywanych cukrów prostych oraz dla wszystkich, którzy chcą się zdrowo odżywiać.

catering premium

Dieta wege + ryby

Lubisz ryby, ale nie jadasz innych rodzajów mięsa? To dieta dla Ciebie! Skomponowaliśmy ją tak, żeby nie zabrakło Ci żadnych niezbędnych składników odżywczych.


dieta wege+ryba

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska całkowicie eliminuje mięso, ryby oraz owoce morza. Poszczególne dania są urozmaicone produktami mlecznymi, jajami, warzywami, owocami, produktami zbożowymi i tłuszczami roślinnymi.

dieta klasyczna

Mniej glutenu & bez laktozy

Ze względów zdrowotnych, a może po prostu na próbę chcesz wykluczyć laktozę oraz ograniczyć gluten ? Mamy coś dla Ciebie ! Dieta bez laktozy, z mniejszą ilością glutenu.


Mniej glutenu & bez laktozy wege + ryba

Ze względów zdrowotnych, a może po prostu na próbę chcesz wykluczyć laktozę oraz ograniczyć gluten ? Lubisz ryby, ale nie jadasz innych rodzajów mięsa? Mamy coś dla Ciebie ! Dieta bez laktozy, z mniejszą ilością glutenu, złożona produktów opartych o ryby i produkty roślinne. 

Lunch do biura

Pakiet Lunch do biura to zestaw dwóch zbilansowanych posiłków występujący w jeden wersji: II śniadanie oraz obiad. Idealny dla osób, które nie chcą rezygnować z posiłków z bliskimi w domu lub na mieście. 

Call Now Button