Dlaczego my?

Dlaczego catering premium HashtagDiet?


Ekologiczne pudełka

Mamy świadomość, jaki wpływ na środowisko naturalne ma branża cateringu dietetycznego, dlatego wszystkie nasze pojemniki są szklane. Naczynia są żaroodporne, można je śmiało podgrzewać w piekarniku lub kuchence mikrofalowej.

Jak to działa? Wystarczy, że przy kolejnej dostawie wieczorem wystawisz puste pudełka w miejsce, gdzie kierowca zostawia Twój catering.


Materiałowe siatki

W 100% zrezygnowaliśmy z papierowych toreb, które można spotkać w większości cateringów. Stawiamy na ekologię. Nasze torby są materiałowe, wielokrotnego użytku.


Marnowanie jedzenia

Nasze potrawy przygotowujemy w taki sposób, aby nie marnować żywności. Dlatego zamówienia przyjmujemy minimum dwa dni wcześniej, aby w Twoim pudełku znalazły się świeże produkty, aby zamówić dokładnie taką ilość, jaką potrzebujemy. Ty nie musisz gotować, robić zakupów, przy okazji nie marnujesz jedzenia.


Profesjonalizm


Catering dietetyczny HashtagDiet został stworzony z pasji do zdrowego stylu życia przez dietetyka klinicznego Alicję Kępską HashtagDiet oraz trenera personalnego Mateusza Kępskiego Misterholister.

Nie wiesz jaką dietę i kaloryczność wybrać? Umów się na bezpłatną konsultację z Alicją.


Jakość

Oferujemy tylko świeże produkty z codziennych dostaw. Współpracujemy z lokalnymi producentami tak by produkty były zawsze świeże i ze sprawdzonego źródła. Posiadamy wszelkie certyfikaty, które zaświadczają o spełnieniu wszelkich wymaganych przepisami prawa norm, posiadaniu niezbędnych odbiorów, zaświadczeń i pozwoleń, dostosowywaniu produktów i usług do najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, a także wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań.


Nowe smaki

Przenosimy jakość restauracyjną do szklanych pojemników. Gotują dla nas wykwalifikowani kucharze z wieloletnim stażem. Każdego dnia otrzymujesz inne dania. Brak nudy na talerzu pozwala się delektować i wytrwać na diecie. Każdy posiłek jest nie tylko smaczny, ale i syty, co ułatwia świadome i regularne jedzenie – nie czujesz potrzeby podjadania między posiłkami. Dbamy o każdy szczegół, każdy detal. To, jak wyglądają i smakuje nasze jedzenie, jest zasługą doświadczonych szefów kuchni!


Call Now Button